Ο Απόλλων Λάρισας θα είναι ο πρώτος αντίπαλος της Ξάνθης στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ 2 ύστερα από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα για το πρόγραμμα της νέας σεζόν. Ωστόσο επί της ουσίας, η πρώτη αναμέτρηση της Ξάνθης στη Σούπερ Λίγκ θα γίνει εντός έδρας την δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος με αντίπαλο τον Ιωνικό αφού οι Θρακιώτες έχουν πάρει μια εβδομάδα παράταση για την προετοιμασία τους. Έτσι για το εκτός έδρας μας με τον Απόλλωνα Λάρισας θα οριστεί νέα ημερομηνία.

1η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Λεβαδειακός
ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας
Χανιά – Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Ιωνικός
Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη

2η αγωνιστική

ΟΦ Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Χανιά
Διαγόρας – Παναχαϊκή
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη – Ιωνικός

3η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Χανιά
Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας
Εργοτέλης – Λεβαδειακός
Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας
Ξάνθη – Δόξα Δράμας
Ιωνικός – Τρίκαλα

4η αγωνιστική

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης Άρτας
Χανιά – Εργοτέλης
ΟΦ Ιεράπετρας – Απόλλων Λάρισας
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Διαγόρας – Ιωνικός
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Ξάνθη – Χανιά
Ιωνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Τρίκαλα – Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας – Διαγόρας

6η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας
Εργοτέλης – Ξάνθη
Παναχαϊκή – Ιωνικός
Χανιά – Τρίκαλα
ΟΦ Ιεράπετρας – Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός – Διαγόρας

7η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Ξάνθη
Ιωνικός – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Διαγόρας – Χανιά
Λεβαδειακός – ΟΦ Ιεράπετρας

8η αγωνιστική

Ιωνικός – Καραϊσκάκης Άρτας
Ξάνθη – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Διαγόρας
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός
Χανιά – ΟΦ Ιεράπετρας

9η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Ιωνικός
Διαγόρας – Ξάνθη
Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας
ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης
Χανιά – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας
Τρίκαλα – Διαγόρας
Ιωνικός – Λεβαδειακός
Ξάνθη – ΟΦ Ιεράπετρας
Απόλλων Λάρισας – Χανιά
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική

Διαγόρας – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας
ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίκαλα
Χανιά – Ιωνικός
Παναχαϊκή – Ξάνθη
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική

Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης Άρτας
Διαγόρας – ΟΦ Ιεράπετρας
Δόξα Δράμας – Χανιά
Τρίκαλα – Παναχαϊκή
Ιωνικός – Εργοτέλης
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – ΟΦ Ιεράπετρας
Χανιά – Λεβαδειακός
Παναχαϊκή – Διαγόρας
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Ιωνικός – Ξάνθη

14η αγωνιστική

Χανιά – Καραϊσκάκης Άρτας
ΟΦ Ιεράπετρας – Παναχαϊκή
Λεβαδειακός – Εργοτέλης
Διαγόρας – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Ξάνθη
Τρίκαλα – Ιωνικός

15η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Χανιά
Απόλλων Λάρισας – ΟΦ Ιεράπετρας
Ξάνθη – Λεβαδειακός
Ιωνικός – Διαγόρας
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα

16η αγωνιστική

Εργοτέλης – Καραϊσκάκης Άρτας
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Χανιά – Ξάνθη
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
Λεβαδειακός – Τρίκαλα
Διαγόρας – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη – Εργοτέλης
Ιωνικός – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Χανιά
Δόξα Δράμας – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαγόρας – Λεβαδειακός

18η αγωνιστική

Ξάνθη – Καραϊσκάκης Άρτας
Απόλλων Λάρισας – Ιωνικός
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
Χανιά – Διαγόρας
ΟΦ Ιεράπετρας – Λεβαδειακός

19η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Ιωνικός
Τρίκαλα – Ξάνθη
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας – Εργοτέλης
Λεβαδειακός – Παναχαϊκή
ΟΦ Ιεράπετρας – Χανιά

20η αγωνιστική

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης Άρτας
Ιωνικός – Δόξα Δράμας
Ξάνθη – Διαγόρας
Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός
Εργοτέλης – ΟΦ Ιεράπετρας
Παναχαϊκή – Χανιά

21η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Δόξα Δράμας
Διαγόρας – Τρίκαλα
Λεβαδειακός – Ιωνικός
ΟΦ Ιεράπετρας – Ξάνθη
Χανιά – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή – Εργοτέλης

22η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας – Διαγόρας
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός
Τρίκαλα – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – Χανιά
Ξάνθη – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης